Informační a nabídková síť RWCT − KM a Kritické listy

Kritické myšlení

Vážení čtenáři, milí kolegové! Již v minulém čísle jsme upozorňovali, že Kritické listy nebudou moci být zasílány všem, kterým bychom je posílali rádi, ale nemáme za co. Toto číslo je financováno z grantu Mezinárodní čtenářské asociace, grant ale končí.

Protože KL jsou určeny jako spojovací médium těch, kdo se přihlásili do Nabídkové a informační sítě RWCT - KM, budou KL dostávat jen ti, kdo se do sítě přihlásili a zaplatili poplatek na dané období. V současné chvíli je členů skoro stovka. Příspěvky od nich stačí asi tak na vydání jednoho a půl čísla, pokud bereme v úvahu jen výrobu (grafika, tisk) a distribuci.

Proto prosíme ty z vás, kdo členy sítě nejste, ale stojíte o KL, abyste se podívali na naši stránku www.kritickemysleni.cz, jaké jsou podmínky členství (kromě KL má členství i občasné finanční výhody závislé opět na tom, jak úspěšní jsme v podávání grantových projektů). A abyste se přihlásili.

Přihlášku najdete na webu v sekci Infosit

Navigátor
Chci se podívat na:
Chci vyhledat:
Právě se nacházíte na:
homepage KM
Kritické listy

[ukázat mapu celého webu]
Kritické listy
Čteme s porozuměním


E-infosíť
Přihlášení do e-mailové infosítě Vám zaručí zasílání novinek a aktualit přímo na Váš e-mail. (více informací)
jméno:
e-mail:
cislo:
zde napište: 531
 
Je již přihlášeno 2336 lidí.
Projekt ESF
Investice do rozvoje vzdělávání

Ostatní

Licence Creative Commons
Kritické myšlení, jejímž autorem je Kritické myšlení, o.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.kritickemysleni.cz