Úvodník

Kateřina Kubešová

Vážení čtenáři,

školní rok se nachýlil a naklání nás do prázdnin. Na dny volné si můžete přibalit k plavkám také další číslo Kritických listů.

O tom, jak se program Čtením a psaním ke kritickému myšlení rozrůstá, šíří do různých stran a nabývá různých podob, si můžete přečíst v úvodním článku Hany Košťálové. Kromě textů o podpoře a spolupráci rodičů najdete ve „čtyřce“ také články o návrhu Rámcového vzdělávacího programu pro základní školy a o tom, jak dobře jsou na něj připraveni učitelé vyzbrojení kritickým myšlením.

V minulém čísle jsme si pokládali otázku, zda již děti na 1. stupni ZŠ mohou „kriticky myslet”. Důkazy naleznete v ukázkách praktických lekcí a projektů. Pro vaše lekce, učitelské tipy je otevřená nejen rubrika v KL, ale též webová stránka: www.kritickemysleni.cz.

V příštím čísle bychom se rádi vrátili k otázce kázně a hodnocení. Proto neváhejte, zamyslete se, sedněte a pište nám o svých zkušenostech.

Přání odpočinku, klidu, radosti.

Navigátor
Chci se podívat na:
Chci vyhledat:
Právě se nacházíte na:
homepage KM
Kritické listy

[ukázat mapu celého webu]
Kritické listy
Čteme s porozuměním


E-infosíť
Přihlášení do e-mailové infosítě Vám zaručí zasílání novinek a aktualit přímo na Váš e-mail. (více informací)
jméno:
e-mail:
cislo:
zde napište: 531
 
Je již přihlášeno 2334 lidí.
Projekt ESF
Investice do rozvoje vzdělávání

Ostatní

Licence Creative Commons
Kritické myšlení, jejímž autorem je Kritické myšlení, o.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.kritickemysleni.cz