Setkání středoškolských učitelů ve Žďáru nad Sázavou

Eva Nováková

Dne 29. března 2003 se uskutečnila na Gymnáziu Žďár nad Sázavou konference středních škol o alternativních výukových metodách Proměna školy začíná u učitelů . Setkání zorganizovalo gymnázium spolu s Pedagogickým centrem Jihlava. Jednalo se o první akci tohoto druhu, a proto jsme byli potěšeni účastí téměř stovky pedagogů ze všech koutů republiky. Konference byla zahájena úvodní přednáškou Karla Rýdla, po které následovala dopolední a odpolední práce v dílnách. Podle ohlasu účastníků byla nejúspěšnější ochutnávková dílna kritického myšlení vedená Hanou Košťálovou a Ondřejem Hausenblasem. Ale i s ostatními dílnami byli účastníci spokojeni, stejně jako s celou konferencí. V závěrečném hodnocení žádali o opakování takovéhoto setkání v příštím roce a jeho prodloužení alespoň na dva dny. Těšíme se na shledanou zase někdy na Vysočině.

Eva Nováková, profesorka gymnázia ve Žďáru nad Sázavou

Pozn. redakce: Upozorňujeme středoškolské učitele, aby sledovali Učitelské listy, které určitě budou příští setkání inzerovat. Nenechte si je ujít – mnoho tak dobrých akcí pro středoškolské učitele se nenabízí.

Navigátor
Chci se podívat na:
Chci vyhledat:
Právě se nacházíte na:
homepage KM
Kritické listy

[ukázat mapu celého webu]
Kritické listy
Čteme s porozuměním


E-infosíť
Přihlášení do e-mailové infosítě Vám zaručí zasílání novinek a aktualit přímo na Váš e-mail. (více informací)
jméno:
e-mail:
cislo:
zde napište: 531
 
Je již přihlášeno 2335 lidí.
Projekt ESF
Investice do rozvoje vzdělávání

Ostatní

Licence Creative Commons
Kritické myšlení, jejímž autorem je Kritické myšlení, o.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.kritickemysleni.cz