Co nového v kanceláři KM

Kritické myšlení

Kateřina Kubešová změnila působiště a pracuje pro firmu Exploris. Za pět let života spojeného s  KM udělala obrovský kus práce a byla inspirací pro mnohé z nás. Vedla skvěle kurzy, připravovala časopis KL , společně s Ninou Rutovou a Janou Kargerovou dala do pohybu pětadvacet učitelů, kteří přispěli do právě dokončené knihy Učím s radostí . Kateřino, přejeme Ti, aby se Ti na novém pracovišti žilo radostně, aby nevyschl Tvůj zdroj originálních nápadů a abys zažívala více úspěchů než zklamání.

Informační a nabídková síť KM (viz infosíť) se rozrůstá a vyžaduje speciální péči. Pořádek v síti nám konečně zavedla Andrea Šenkyříková (na fotografii u počítače), která od října pracuje jako tajemnice kanceláře KM na částečný úvazek. Kromě sítě má na starosti také distribuci časopisu Thinking Classroom / Peremena, vyřizuje objednávky a distribuci příruček ke kurzům a pečuje o další administrativní agendu KM . Chcete-li s ní mluvit, uslyšíte ji v pondělky a středy na telefonu 222 328 144 mezi devátou a čtrnáctou hodinou, tamtéž jí můžete faxovat. Lze jí také poslat e-mail na adresu: kritickemysleni@ecn.cz .

Suchý vršek osiřel. O. s. KM opustilo kancelář v bývalé kočárkárně na Suchém vršku a přestěhovalo se do centra, na adresu Na Florenci 19, 110 00 Praha 1. Je to hned vedle autobusového nádraží Florenc a rovněž vedle Masarykova nádraží.

Navigátor
Chci se podívat na:
Chci vyhledat:
Právě se nacházíte na:
homepage KM
Kritické listy

[ukázat mapu celého webu]
Kritické listy
Čteme s porozuměním


E-infosíť
Přihlášení do e-mailové infosítě Vám zaručí zasílání novinek a aktualit přímo na Váš e-mail. (více informací)
jméno:
e-mail:
cislo:
zde napište: 531
 
Je již přihlášeno 2335 lidí.
Projekt ESF
Investice do rozvoje vzdělávání

Ostatní

Licence Creative Commons
Kritické myšlení, jejímž autorem je Kritické myšlení, o.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.kritickemysleni.cz