Čtením a psaním ke kritickému myšlení
Aktuality

Kurz Kritické myšlení a globální témata v Brně! (26/08/2014)

Kurz propojuje základní program Čtením a psaním ke kritickému myšlení a model kritického myšlení Stephena Brookfielda s komplexními tématy globálního vzdělávání (např. rozvoj, obchod, vzdělání, předsudky, občanská zodpovědnost apod.). Kurz nabízí pedagogům, lektorům a studentům doktorandského studia různých oborů inspiraci jak strukturovat a plánovat výuku a jak podporovat samostatnost a nezávislé myšlení žáků a studentů. Účastníci prožijí modelové lekce v pozici studentů, na základě reflexe svých procesů učení a díky výměně zkušeností nahlédnou vlastní pedagogickou praxi. Prakticky si osvojí třífázový model E-U-R a metody aktivního učení pro práci s různými zdroji informací. Kurz je akreditován MŠMT. Více informací, kontakt a přihlášky: vzdelavani@nazemi.cz, tel. 777 110 434

Základní kurz Čtením a psaním ke kritickému myšlení (RWCT) v rodinném centru Andílek v Praze (30/05/2014)

Ve výuce lze propojovat znalosti, sociální dovednosti i hodnoty, když zvládneme četné výukové strategie a metody práce kritického myšlení. Na základě kurzu budeme schopni postavit do centra výuky žáka, nikoli učitele nebo „systém“. Hlavním cílem je nabídnout účastníkům kurzu praktické nástroje a metody aktivního učení využitelné na všech stupních škol. Více informací a přihlášky na: http://www.rcandilek.cz/ctenim-psanim-ke-kritickemu-mysleni/

KLUB KM znovu otevřen! (18/04/2014)

5. května 2014 se bude konat Klub přátel Kritického myšlení. Je to příležitost setkat se s příjemnými lidmi a vynikajícími učiteli, sdílet svoje zkušenosti a dozvědět se nové informace. Tématem klubu bude EVOKACE. Přihlášku najdete v pravém sloupci.

Nabídka kurzů na jaro 2014 (14/01/2014)

V pravém sloupci se můžete přihlašovat do základních kurzů RWCT (24 nebo 40 hodin), kurzů MBTI A a B a kurzu Čteme s porozuměním každý den, které probíhají od února do června 2014 v ZŠ s RVJ Bronzová i jinde. Také je možné se již hlásit do podzimního pokračovacího kurzu v Jablonci n. Nisou.

Základní kurz Čtením a psaním ke kritickému myšlení (22/11/2013)

V pravém sloupci se můžete přihlásit do jarního základního 24hodinového kurzu RWCT.

Kurzy MBTI v lednu a únoru! (19/11/2013)

Jiřina Majerová povede dva dvoudenní kurzy MBTI (blok A i B) v lednu a únoru v Praze v naší učebně v ZŠ Bronzová. V kurzech pro začátečníky i pokročilé je ještě několik volných míst!

Lektorský kurz otevřen! (19/11/2013)

V lednu začíná půlroční lektorský kurz RWCT zakončený dvoudenním výjezdem. Lektorské kurzy otevíráme jen jednou za několik let. Využijte této ojedinělé nabídky. Kurz povede zkušený lektorský tandem.

Základní myšlenky, cíle a principy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce facilisis, mi non sodales semper, nibh quam ullamcorper sem, quis dapibus nunc ante facilisis est. Donec ac euismod mi. Fusce feugiat elit est, non tincidunt tellus sollicitudin sit amet. Etiam interdum arcu eu varius adipiscing. Phasellus bibendum mauris sit amet felis vulputate, eget scelerisque dui accumsan. Nullam pretium, lectus ut gravida consectetur, nibh enim lacinia nisi, a porta enim elit eleifend est. Duis eu porttitor ante. Integer vehicula convallis porttitor. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Quisque ut ligula in ante venenatis pulvinar at vel felis. In cursus vestibulum tellus at ultrices. Vivamus nulla magna, faucibus et sapien ut, euismod consequat lacus. In sed ipsum.
Infosíť
Přihlášení do e-mailové infosítě Vám zaručí zasílání novinek a aktualit přímo na Váš e-mail. (více informací)

jméno:
e-mail:
kontrola: zde napište: 531
 

Je již přihlášeno 1745 lidí.