Publikace Kritického myšlení

Kritické listy

Čtvrtletník, který vydává o.s. Kritické myšlení. Informace o aktuálním čísle jsou vždy v levém sloupci. Dále se můžete podívat na archiv všech čísel KL, případně do rejstříku vyšlých článků.

Jak si objednat Kritické listy? Čtěte ZDE.

Sborník Interkulturní výchova ve školním vzdělávacím programu

Kritické myšlení vydalo spolu s Variantami sborník, který vznikl prací účastníků a lektorů kursu, jejž realizoval Člověk v tísni, společnost při České televizi, o. p. s., v letech 2003–2005, a sice pod koncepčním a lektorským vedením KM. Několik škol v projektu „Varianty – projekt IKV“ se naučilo promýšlet a plánovat výuku v průřezovém tématu RVP a své výsledky i postupy uložilo do sborníku. Projekt byl financován z prostředků Evropské unie a ze státního rozpočtu ČR. Zájemci si ho mohou zdarma objednat na adrese KM.

Kritické myšlení a Začít spolu vyprodukovaly knihu

Učitelé, kteří prošli kursy Step by Step a RWCT, dali k dispozici své zážitky, zkušenosti, poznatky a příběhy o tom, jak ve své výuce a ve své škole zavádějí moderní pedagogické prvky.

Navigátor
Chci se podívat na:
Chci vyhledat:
Právě se nacházíte na:
homepage KM
Co děláme
Publikace

[ukázat mapu celého webu]
Kritické listy
Čteme s porozuměním


E-infosíť
Přihlášení do e-mailové infosítě Vám zaručí zasílání novinek a aktualit přímo na Váš e-mail. (více informací)
jméno:
e-mail:
cislo:
zde napište: 531
 
Je již přihlášeno 2342 lidí.
Projekt ESF
Investice do rozvoje vzdělávání

Ostatní

Licence Creative Commons
Kritické myšlení, jejímž autorem je Kritické myšlení, o.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.kritickemysleni.cz